// Šárka Polanská bylinkářka
Novinka, Salátový sirup pro výrobu letních salátů. Výběrové sirupy. Týdenní lepší cena na Lipové sirupy. Akce a doprodej.
 

Doprava a platba

Vážení zákazníci.

Email potvrzení objednávky - kontrolujte si prosím jeho doručení i ve složce "spam".  Může se stát, že jej Váš emailový systém do této složky zařadí.

Balíky Zásilkovna odvážím do města každý den v 9.30 hod. Balíky placené platební bránou (úspěšně placené), dobírky a připsané platby převodem, které přijmu do 8 hodin ráno, většinou odesílám tentýž den.

V předvánoční době se stává, že je odběrné místo Zásilkovny kapacitně plné a nepřijímá další balíky. V tomto případě, pokud si toto místo zvolíte, budu Vás kontaktovat SMS zprávou pro souhlas o změně odběrného místa. Pokud nebudete reagovat na SMS zprávu, pokusím se zavolat Vám osobně. Vždy se budu snažit o Váš souhlas i za cenu, že balík odešlu o den později.

Balíky doprava domů  od 0,1kg až 10 kg  Zásilkovnou.

Doprava domů DPD,   váha balíku 10kg až 20kg. U těžších balíků volte prosím DPD, Zásilkovna balíky nad 10kg nedoručuje. Balík DPD objednávám dopravu na následující den po připsání platby. Dnes objednáte, dnes dojde platba, zítra jede balík k Vám domů. Dnes objednáte, zítra dojde platba, balík jede pozítří k Vám domů.

Z-BOX skladuje balík jen dva dny,  tak pokud nemůžete balík vyzvednout do dvou dnů zvolte jiné odběrné místo, protože mi pak posílají  balíky  zpět.

Pokud se vám platba přes platební bránu nepovede (mě se to taky stává), kontaktujte mě prosím a najdeme jinou možnost platby. 

Objednávky na Slovensko příjmám pouze s dopravou Zásilkovna SK!!! 

Prosím, při osobním odběru napsat do poznámek odběrné místo a to Uherský Brod nebo Bzová.

Nelze objednat pod 150Kč, děkuji za pochopení.  

 

-  Platební bránou (karta / převod)  Zdarma
-  Hotově, Kartou, Osobní odběr                                 Zdarma
-  Dobírka, Zásilkovna ČR  30 Kč

 

Možnosti dopravy

-  Zásilkovna odběrné místo ČR (do 5kg) 89 Kč
-  Zásilkovna odběrné místo ČR(od 5kg - 10kg) 115 Kč
-  DPD domů ČR(10kg- 20kg) 145 Kč
-  Osobní odběr Bzová / Uh. Brod               Zdarma
-  Zásilkovna odběrné místo / domů SK                     189 Kč

- Zásilkovna doprava domů ČR( do 10 kg)                     135 Kč                  

Výběr měny / EUR
ÚČET
Využíváme soubory cookies, díky kterým Vám můžeme poskytovat lepší služby. Využíváním našich služeb s jejich využitím souhlasíte. Více o cookies Rozumím