// Šárka Polanská bylinkářka
 

Doprava a platba

Vážení zákazníci.

Email objednávky - kontrolujte si prosím jeho doručení i ve složce "spam".  Může se stát, že jej Váš emailový klient do této složky zařadí.

Balíky Zásilkovna odvážím do města každý den v 9.30 hod. Balíky placené platební bránou (úspěšně placené), dobírky a připsané platby převodem, které přijmu do 8 hodin ráno, většinou odesílám tentýž den. Doplnění vzhledem k ceně nafty!!! Může se stát, že odesílání balíku o jeden den odložím a to proto, abych odvezla více balíků na jednou a má cesta do města byla hospodárná. Díky tomu nemusím  zvyšovat  cenu za dopravu o mé náklady, ale jen o tu cenu, kterou zvýšila Zásilkovna (palivový příplatek). Děkuji za pochopení. 

Zásilkovna pouze odbětné místa.

Pokud se vám platba přes platební bránu nepovede (mě se to taky stává), kontaktujte mě prosím a najdeme jinou možnost platby.

Objednávky na Slovensko příjmám pouze s dopravou Zásilkovna SK . Doprava domů z technických důvodů nelze v eshopu zadat, poprosím Vás zkontaktujte mě emailem,spolu objednávku uskutečníme. Problém řeším.

Doprava domů DPD, váha balíku až do 20kg. U těžších balíků volte prosím DPD, Zásilkovna balíky nad 10kg nedoručuje. Balík DPD objednávám dopravu na následující den po připsání platby. Dnes objednáte, dnes dojde platba, zítra jede balík v Vám domů. Dnes objednáte, zítra dojde platba, balík jede pozítří k Vám domů.

Nelze objednat pod 150Kč, děkuji za pochopení.

Prosím, při osobním odběru napsat do poznámek odběrné místo a to Uherský Brod nebo Bzová.

Možnosti platby

-  Platební bránou (karta / převod)  Zdarma
-  Hotově, Kartou, Osobní odběr                                 Zdarma
-  Dobírka, Zásilkovna ČR  30 Kč

 

Možnosti dopravy

-  Zásilkovna odběrné místo (do 5kg) 75 Kč
-  Zásilkovna odběrné místo (od 5kg - 10kg) 95 Kč
-  DPD domů (do 20kg) 128 Kč
-  Osobní odběr Bzová / Uh. Brod               Zdarma
-  Zásilkovna odběrné místo / domů SK                     188 Kč

                  

Výběr měny / EUR
ÚČET
Využíváme soubory cookies, díky kterým Vám můžeme poskytovat lepší služby. Využíváním našich služeb s jejich využitím souhlasíte. Více o cookies Rozumím